*SHITET* 232 m2 Siperfaqe Biznesi.

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: Tani 15 Gush 23:20 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

195 000 EUR

Adresa: Blv. Bajram Curri
Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
SHITET AMBIENT BIZNESI ME SUPER CMIM, MUNDESI E MIRE INVESTIMI!

→Siperfaqe 200m2 + 32m2 verande.
→Ambjenti eshte i pajisur me dokumentacion te rregullt Hipoteke.
→I pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi si zyra, call-center, klinike, restorant etj.
→Ambienti ka fasade shume te bukur druri te vertete dhe gjithashtu punime te brendeshme druri te punuara artistikisht.
→Ambienti ndodhet buze rruges dhe eshte shume i pershtatshem per cfaredo lloj aktiviteti.
→Deri para 2 vjetesh ka qene Restorant "Miqte e Vjeter" dhe ka patur klientele te zgjedhur dhe muzike LIVE!
→Ambjenti lejon ndarjen ne ZYRE 30m2, APARTAMENT dhe 200m2 hapsire biznesi!
→Adresa: Bulevardi Bajram Curri, 100m nga Hotel HILTON! Prane Shkolles Hoteleri-Turizem

Mundesi nderrimi me dyqan me te vogel ose apartament + diferencen.

Shitet me nje cmim shume te mire per zonen 980 euro/m2 brenda per brenda pa perfshire 34m2 verande.
Per detaje te metejshme jeni te lutur te konaktoni ne numrin 0682034712
Shenim: ne nuk bashkepunojme me agjente imobiliare prandaj nese jeni nje agjensi real-estate jeni te lutur te mos kontaktoni.


Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim