Shiten 3 Dyqane - Bashkë ose të ndara - 2200€ / m2

Shitet nga: Ismail Sot 14:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

286 000 EUR

Adresa: Rruga Irfan Tomini, Pranë postës 8/1
Sipërfaqe: 130 m2
Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shiten 3 Dyqane, bashkë ose të ndara.

Dyqani 1: 70m2
Dyqani 2: 30m2
Dyqani 3: 30m2

Secili Dyqan:
- Është i pajisur me banjo më vete
- Ka matës më vete për dita/ujë

Nëse blihen të treja, dyqanet mund të lidhen midis tyre pasi janë një strukturë.

Aktualisht, dyqanet janë të dhëna me qera $1000 / muaj.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim