Shiten 11 komplete tavolina lokali

Shitet nga: Pellumb Sot 19:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

15 000 LEK

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Per mbyllje biznesi shiten 11 komplete tavolina lokali me 4 karike ne gjendje mjaft te mire (prane ish st/trenit tirane)cmimi15.000 Lek kompleti.cel:0697521694
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim