Okazion Ambient Biznesi

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: Tani 16 Sht 21:28 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

200 000 EUR

Adresa: Blv. Bajram Curri
Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
SHITET AMBIENT BIZNESI ME SUPER CMIM, MUNDESI E MIRE INVESTIMI!

→Siperfaqe 200m2 + 32m2 verande.
→Ambjenti eshte i pajisur me dokumentacion te rregullt Hipoteke.
→I pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi si zyra, call-center, klinike, restorant etj.
→Ambienti ka fasade shume te bukur druri te vertete dhe gjithashtu punime te brendeshme druri te punuara artistikisht.
→Ambienti ndodhet buze rruges dhe eshte shume i pershtatshem per cfaredo lloj aktiviteti.
→Ambjenti lejon ndarjen ne ZYRE 30m2, APARTAMENT dhe 200m2 hapsire biznesi!
→Adresa: Bulevardi Bajram Curri, 100m nga Hotel HILTON! Prane Shkolles Hoteleri-Turizem

Mundesi nderrimi me dyqan me te vogel ose apartament + diferencen.

Shitet me super cmim te mire per zonen 1000 euro/m2 brenda pa perfshire 34m2 verande.
Per detaje te metejshme jeni te lutur te konaktoni ne numrin 0682034712Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim