Okazion - 1500€ m2 | Qera 20.000 LEK

Shitet nga: Ismail Sot 14:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

52 500 EUR   70 000 EUR

Adresa: Rruga Irfan Tomini, Pranë postës 8/1
Sipërfaqe: 35 m2
Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
- Është i pajisur me tualet
- Ka matës më vete për drita/ujë
Sahati 3-fazor

Siperfaqja 35m2
Gjatësia 10m
Gjerësia 3m
Lartësia 3.5m

Dyqan jepet me Qera - 20.000 LEK
ose shitet 1500€ / m2
(ishte 2000€ / m2)
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim