Objekt Biznesi ne Kamez

Shitet nga: Dritan Muka Dje 17:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

800 EUR

Adresa: Bulevardi Blu, ne Qender, prane Stacionit
Sipërfaqe: 510 m2
Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Objekt 3 kate, Kati I ambjente biznesi te dhena me qera, Kati II banese 5+ 1, Kati III 2 apartamente nga 2+1 te dhena me qera, oborr 60 m2, Kontrata te rregullta me Ujsjelles dhe Oshee pa asnje prapambetje, Pus me sonde, pompa depozita me galixhane automatik, Gjenerator 20Kva automatik etj. Dokumentacion i rregullt Certifikate Pronesie. Aktualisht objekti gjeneron mbi 3 mln/muaj vetem nga qerate. Shitet per arsye emigrimi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim