Kerkoj te blej dyqan/apartament ne Tirane

Shitet nga: Klajdi Sot 19:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

40 000 EUR

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Kerkoj te blej dyqan/ambient ose apartament ne Tirane me çmim 35-40 000€ cash ,per prona qe kalojne kete vlere ofroj mundesi kleringu me troje ne Vore ose makina ,lutemi oferta serioze ,cel 0675543943(ofertat mund ti dergoni me foto ne wattsap)
Nuk bashkepunohet me agjensi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim