Jepet me qera lokal ne Ysberisht 33000 lek ne muaj

Shitet nga: Ergi Dje 16:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

33 000 LEK

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Jepet me qera lokal ne Yzberisht 33000 leke ne muaj
Lokali eshte i arreduar me arkitekt aktualisht ne gjendje pune,me klientel te rregullt dhe xhiro te kenaqeshme.Nr kontakti 0699562107
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim