Dyqan te zona e ktheses se Kamzes

Shitet nga: 3AAAGJ Dje 22:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

30 000 EUR

Adresa: Kthesa e Kamzes,Tirane
Sipërfaqe: 31 m2
Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shes dyqan me siperfaqe 31 m2 te kthesa e kamzes.Dyqani nuk ka hipoteke por eshte ne pritje per hipotekim bashke me gjithe pallatin.Dyqani eshte ne katin e pare te nje pallati.Disponojme kontrate blerje noteriale me ndertuesin.Aktualisht dyqani eshte qera.Shitet 30000 euro.Tel 00355695291520
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim