dyqan me qera

Shitet nga: ILIR Sot 12:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
jepet objekt biznesi me qera ne rrugen siri kodra, kompleksi siri me sip 80 m2 plus 16 m2 verande. shum afer bulevarditi te ri, jepet siperfaqe bosh per çdo lloj aktiviteti, kati 0 çmimi 400 e/muaj. info 0682287643 ose 0694458948
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim