Ambjent me qera rruga e kosovareve

Shitet nga: biznes Sot 13:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Adresa: rruga e kosovareve
Sipërfaqe: 500 m2
Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Magazine garazh restorant palester klinike supermarket night club strip spa qender estetike qender fizioterapie, depo farmaceutike, shtypshkronjë,ambjent frigoriferik ...
-1
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim