Ambjent biznesi 47 m2 mundesi nderrimi tirane

Shitet nga: Dyqan Sot 14:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

850 EUR

Sipërfaqe: 47 m2
Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet ambjent biznesi i perfunduar 47m2. Zona misto mame.pallat i ri ose dhe mund te kembehet.cmimi 850euro m2 Flm kontakt 0682799368 jo agjensi.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim