SET PASTRIMI PER MAKINEN, CMIM OKAZION

Shitet nga: Remo 11 Sht 00:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 000 LEK

Komuna: Tiranë
Shitet set pastrimi per makinen i perbere nga :
1. Lecke\furce per pjesen e jashtme
2. Solucion qumeshti dhe sfungjer per kroskotin
3. Solucion per nxirjen e gomave
Seti shitet me cmim okazion vetem 2000 leke te reja!!!!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim