Aparat mbushje Kondicioneri me gaz

Shitet nga: Genci Sot 12:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 5 850 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 300 EUR

Komuna: Tiranë
SHitet aparat kondicioner okazjon,
Kompresori i ri pompes vakumit dhe kalibrimi i peshores.


Tag:

aparat kondicioner kondicjoner mbushje gaz gazi ac mbushje kondicioner aparatur kondicioneri kondicjoneri
vegla servis pajisje servis ac kompresor mbushje gaz
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim