Disqe Fordi

Shitet nga: Ford Dje 20:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

230 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Disqe per Ford origjinal nr 16.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim