Ducati 749s

Shitet nga: shop Dje 23:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 15 290 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 400 EUR

Viti: 2006
Komuna: Tiranë
Motoçikleta : Sportiv
Prodhuesi: Ducati
Modeli: Model Tjeter
Shitet ose Nderrohet Ducati 749s 2006 Ekstra, me dy kokore te markes Nolan dhe nje Xhup motorri.
Aksesoret perfshihen bashke me cmimin!

Marmita Tergminoni Karboni
Goma Pirelli Diablo(Gomat jane nderruar te reja, disa foto mund te jene me gomat e vjetra)
Koron+Pinion Vortex
Amortizatoret Showa
Regjistrimet e Valvulave te sapobere gjithashtu ferrotat te saponderruar

Sic e keni ne foto nuk i mungon asgje i jane bere te gjitha sherbimet nuk ka nevoje per asgje.
Gati per cdo lloj prove

Per me shume kontaktoni!!!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim