Motorr Elektrik i ri

Shitet nga: Redis 07 Sht 08:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Motorra elektrik
Karakteristike keta motorra kane qe nuk kane asnje lloj shpenzimi . Pra nuk duan as patente , as targa , as siguracion . Karikohet per 4-5 ore dhe harxhojne shum pak energji . Motorrat jane te rinj te paperdoruar as 1 dite dhe aktualisht ndodhen ne tirane . Shoqerohen bashke me karikuesin e vet .Ky lloj motorri i nxjerr leket e veta brenda shum pake kohe ,vetem kur e mendon sa do harxhoje me nje motorr benzine,siguracione ,letra etj. Kerko ne instagram Motorra.elektrik dhe shiko modelet .Shpejtesia maximale 50km/h.Te interesuarit serioze te telefonojne ne 0696867903
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim