VOLVO V50 1.6 NAFT VITI 2006

Shitet nga: Mandi Sot 20:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 16 640 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 700 EUR   4 200 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Volvo
Modeli: V50
VOLVO V50 1.6 NAFT,VITI 2006,KLIMATRONIK,SEDILJE ME NGROHJE,XHAMA DHE PASQURA ELEKTRIKE,MBYLLJE ME PULT,SINJALE NE PASQYRE,ME LETRA TE PAGUARA PER NJE VIT,NE GJENDJE SHUME TE MIRE,GOMA TE REJA,SHERBIME TE BERA
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim