VW Touran -05

Shitet nga: Anteo Dje 07:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 29 230 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

6 500 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Steptronic / Tiptronic
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: VW Volkswagen
Modeli: Touran
Shitet Wolksvagen Touran 2.0 TDI, Full Options! Çmimi 6.500 euro.
Viti prodhimit 2005. Karburanti Nafte, harxhimi 5-6 litra ne 100 km. Ngjyre gri metalizato.
Kambio automatike tip tronix. Esp, xhama elektrik me ngjyre fotokromatike. Klima me sistem digital numerik.
Sallon lekure, sedilje me ngrohje, kompjuter ne board, komanda ne timon, navigator, radio cd orgjinale, usb, disqe alumini, goma te reja michelin orgjinale, sinjalizues parkimi. Makina eshte ne gjendje perfekte. Me te gjitha sherbimet dhe letrat e paguara deri ne Mars 2017.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim