OKAZION VW Touran 1.9 TDI viti 2004

Shitet nga: Touran Sot 18:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: VW Volkswagen
Modeli: Touran
Shitet VW Touran 1.9 TDI me (I) te kuqe e sapoardhur nga italia..manuale 6+R..E sapotarguar me letra te gjitha per nje vit 4+1 por ka dhe sendile per 6+1..Eshte shume ekonomike dhe komode...Makina ka klima kondicioner, Navi me touch, goma te reja akull si dhe disqe sportive te blera ne Itali, Makina eshte ne gjendje perfekte motorrike,xhenerike dhe vizuale ..Te gjitha sherbimet e bera...
Kontaktoni ne nr: 0684514273
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim