VW Passat 1.9 TDI 2002 Highline

Shitet nga: Passat 14 Gush 19:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 15 740 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 500 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Passat / VW Volkswagen
Modeli: Passat
Vetura eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. 204 000 Km. Kambio tronic. Sallon Lekure+Kamosh ngjyre bezhe, Sedile me ngrohje. Pasqyra elektrike me ngrohje. Baxha xhami.Gomat ne gjendje te mire rreth 80%. Letrat deri ne korrik 2020.

Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim