VW Jetta 1.9 TDI, 71 000 km OKAZION

Shitet nga: Anton Sot 03:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 29 230 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

6 500 EUR   8 000 EUR

Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: VW Volkswagen
Modeli: Jetta
OKAZION 6500 EURO i distukueshem.
VW JETTA 1.9 TDI viti 2008-2009, gjenerata e fundit (e trete) e kompjuterit te bordit per keto prodhime.
71.000 km origjinale - e blere me 0 km. E mirembajtur me fanatizem. Kompjuteri i bordit i paster pa as me te voglen anomali. Te gjitha sherbimet tek CLASSIC Albania, me librin e vet te sherbimit. demtime minimale estetike. Te kater xhamat me hapje automatike. Gomat jane vene te reja dhe kane bere me pak 1000 km. Fshireset e xhamave te saponderruara, marka Bosch. Gjendje perfekte. Demtime minimale estetike (gervishtja e paqsyres qe shihet ne foto). Gome rezerve e madhe.
Tasat i jane hequr, po i ka ne bagazh (origjinale). Jepet bashke me frigorifer makine per sezon plazhi, zinxhire, kavo, navigator Garmin me harta te Europes me update te perjetshem falas, Nuk ka nevoje per asnje sherbim. Filtrat dhe vaji do te nderrohen pas 10.000 km. Siguracioni dhe kolaudimi kane mbaruar ne fund te qershorit dhe nuk jane bere per shkak se nuk jam ne Shqiperi. Cmimi i diskutueshem. Shitet per arsye mosperdorimi per shkak te emigrimit. Lutem seriozitet - ne funksion te seriozitetit edhe ulja ne cmim do te jete e kenaqshme. Makine ideale per familjare qe kerkojne nje makine te perdorur ne kushte perfekte. Meqenese nuk jam ne Shqiperi, kontakti vetem nepermjet e-mailit. Makina gjendet ne Tirane.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim