VW golf IV automatik blije me keste mujore

Shitet nga: 0698911953 auto kinostudio Dje 11:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 14 840 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 300 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Golf / VW Volkswagen
Modeli: Golf
shitet golf 4 1.9 kamjo automat i sapo ardhur nga gjermania me sherbime te sapo bera viti 2004 xhama elektrik disqe alumini etj
0698911953
3300 euro blije me keste mujore
kemi shumllojshmeri makinash ku mund te na ndiqni ne faqen tone ne fb dhe instagram:autokinostudio
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim