VW Golf GTI. 2011. Automat. Super gjendje.

Shitet nga: Golf Sot 09:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

10 000 EUR

Viti: 2011
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Golf / VW Volkswagen
Modeli: Golf
Shitet golf GTI (2.0 TSI). Automat DSG . I sapo ardhur. Makines i jan bere te gjitha sherbimet ska nevoje per asgje. Vaj filtra te sapo ndrruara. Vaj kambio . Gomat para te reja. Dokumenta te sapopaguara per 1 vit. Makina eshte super sport ka amortizator dhe susta sportive( te kuqe) jane me rregjistrim mund ta ulesh dhe ta ngresh makinen. Marmitat me super zhurme( MAGNAFLOW). Baxha xhami . Navi te madh me bagazhier 6 cd , ka Aux, Bluetooth i cili lidhet siper median dhe per te folur. Marsha ne timon. Ka 194.000 km Origjinale me garanci. Stopat mbrapa jane Led origjinal. Makina eshte ne gjendje perfekte. Mundesi ndrrimi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim