VW Golf 6 Okazion

Shitet nga: Golf6 Sot 22:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 29 230 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

6 500 EUR

Viti: 2010
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Golf / VW Volkswagen
Modeli: Golf
Golf 6 2.0 TDI, Automat DSG me 226000 km origjinale, sensor parkimi si mbrapa dhe para.Sedilje me ngrohje . sensor dritash.Makina eshte ne gjendje perfekte e gatshme per cdo lloj prove
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim