Shitet VW Golf 5 nafte kambio automatike viti 2009

Shitet nga: Xxx 11 Sht 17:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 24 730 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 500 EUR

Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Golf / VW Volkswagen
Modeli: Golf
Shitet VW Golf 5 kambio automatike me nafte senseor parkime me navi me kompjuter bordi sedilje lekure te vecanta ne lloin e vete te cilat jane dhe me ndrohje,pasqyrat me palosje dhe rezistenc dhe me drita full opsion, e sapo ardhur nga jashte shum e mirembajtur sic duket dhe ne foto eshte shum e paster dhe nga poshte.makina eshte me dogane te paguar dhe e sapotarguar.
Çmimi i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim