Shitet Golf 7 2.0tdi Bluemotion

Shitet nga: Golf 14 Gush 22:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2015
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Golf / VW Volkswagen
Modeli: Golf
Shitet golf 7 2.0 tdi blue motion
Viti 2015 me 70 m km origjinale . Kamio Automat DSG Tiptronik F1 Timon , Komanda ne timon , Drita LED , Disqe GTI 18inch , Goma , Ferrota , Vaj Filtra te sapo vendosura , Pilot Automat Full Panorama , Hapje dhe ndezje me gisht . Sedilje me ngrohje , Kamera parkimi , sistem audio FENDER , super full , makina ska nevoje per asnje sherbim , makinen mund ta kontrollini ne servisin qe doni cmimi i diskutueshem .
Tel: 0693322288
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim