OKAZION VW GOLF GTI FABRIKE ✅

Shitet nga: AUTO ANDI Sot 08:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

10 900 EUR

Viti: 2014
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Golf / VW Volkswagen
Modeli: Golf
Shitet vw golf 6 gti fabrike
2013
kambio automat dsg + marshe ne timon f1 +/-
119mij kilometra 100% origjinale
navi te madh me touch bluetooth dvd aux wifi
kondicioner klima ac bizonale
sendilje me ngrohje
4 goma 90% te reja
marmida me zhurem ne S
makina ka 220 kuaj fuqi
motorr 2.0 gti benzine
potencial i lart me konsum te ulet
super i shpejt dhe i sigurt ne rruge
, makina eshte e targuar dhe me letra per 1 vit
0 defekt
super gjendje shum i paster ✅
067 20 66 622
068 54 45 885
AUTO ANDI
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim