OKAZION GOLF 5 1.9 naft

Shitet nga: AUTO ANDI Sot 08:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 16 190 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 600 EUR   4 300 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Golf / VW Volkswagen
Modeli: Golf
✏ GOLF V
✏ 1.9 NAFT
✏ MANUAL
✏OPSIONET - KLIMA BIZONALE - XHAMAT E ZINJ -SENSOR SHIU - SENSOR DRITASH-ABS-ESP - DISQE ALUMINI + SENSOR PARKIMI
✏ MAKINA ESHT SHUM EKONOMIKE,E SHPEJT DHE E SIGURT E RRUGE
✏MAKINA ESHTE ME TARGA SHQIPTARE LETRAT TE PAGUARA
✏GJENDJA PERFEKTE MOTORRIKE XHENERIKE ESTETIKE...

Cmimi ==>4300 euro okazion

✏MUNDESI NDERRIMI ( ME NDERRIM KA CMIM TJETER)

✏ CEL : 067 20 666 22 WHATS UP- VIBER
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim