golf V automat 2.0 naft blije me keste mujore

Shitet nga: auto kinostudio Dje 11:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 20 680 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 600 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Golf / VW Volkswagen
Modeli: Golf
shitet golf 5 automat tek der me dogan te paguar sherbime te sapo bera volant i ri look i sapo vendosur baxha xhama elektrik disqe alumini shum e paster si makin
cmimi 4600 euro blije me keste mujore paguaj cdo muaj
0698911953
kemi shumllojshmeri makinash ku mund te na ndiqni ne faqen tone ne fb dhe instagram:autokinostudio
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim