Golf 6 viti 07/2009 manual NAVI 1.6nafte supermjet

Shitet nga: Rb 20 Sht 12:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 30 570 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

6 800 EUR

Viti: 2009
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Golf / VW Volkswagen
Modeli: Golf
Golf 6 sapoardhur nga Austria,super gjendje motorr 1,6 nafte motorri i vetem qe nuk nxjerr probleme, navigator teknologjia e fundit, bluetooth, pilot automatik, sensor shiu dhe dritash etj. me targa dhe dokumenta te paguara.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim