Golf 5 viti 2005 motorr 2.0 tdi 6+1 marshe

Shitet nga: Claudio Sot 08:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 20 230 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 500 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Golf / VW Volkswagen
Modeli: Golf
Shitet golf 5
Viti prodhimit 2005
Motorr 2.0 kambio manuale 6+1 marshe
Kondicioner climatik bizonal
Sedile me ngrohje
Pasqyra elektrike xhama elektrik
Ndricim xseno me lupa origjinale te vw
Mbyllje me pult disponon 2 celsa
Ne super gjendje teknike dhe vizuale
161 mije km te gatantuara 140 kf shum e shpejt si makine
Me dogane te paguar gati per targim
Per info 0686431333
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim