VW GOLF PLUS AUTOMATIK • 1.9 NAFT OKAZIONN

Shitet nga: B 180 Dje 14:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2006
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Golf / VW Volkswagen
Modeli: Golf Plus
VOLKSWAGEN • GOLF PLUS • AUTOMATIK •
VERSIONI GOAL • SENSOR DRRITASH + SHIU • SENSOR PARKIMI • TAPICERIA E DIZENJUAR GOAL •
ME DOGAN TE PAGUAR E SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA • MAKINA ESHT NE GJENDJE PERFEKTE NGA ANA MOTORRIKE + XHENERIKE SI DHE NGA ANA VIZUALE
MUNDESI BLERJE ME KESTE .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim