Caddy 7 vende benzine 1.6 e sapo ardhur me dogane

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: Auto Zvicra Sot 19:51 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Blej këtë makinë për 22 480 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 999 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: VW Volkswagen
Modeli: Caddy
e sapo ardhur nga Zvicra ne gjendje shume te mire teknike dhe vizuale. e përshtatshme 100% per impiant gazi. Kondicioner, disqe alumini etj.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim