TOYOTA RAV4,VITI 2010,AUTOMAT,2.2 NAFTE,11.900 EUR

Shitet nga: Autohus Tirana Sot 00:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

11 900 EUR

Viti: 2010
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Toyota
Modeli: RAV 4
TOYOTA RAV4,VITI 2010,2.2 D-CAT NAFTE,KAMBIO AUTOMATIKE,START AND STOP,KEYLESS GO,KLIMA BIZONE,SEDILJE ELEKTRIKE ME NGROHJE,BAXHA XHAMI,4X4,KOMANDA NE TIMON,PILOT AUTOMATIK,MARSHE NE TIMON,SALLON LEKURE,XHAMA TE ZINJ ORIGJINAL,NAVIGATOR-CD-AUX-BLUETOOTH,KAMERA PARKIMI,PASQYRA ELEKTRIKE ME PALOSJE ETJ,NE GJENDJE TE SHKELQYER MOTORRIKE DHE VIZUALE,DOKUMENTA TE PAGUARA PER NJE VIT,SHOQEROHET ME 4 GOMA TE TJERA REZERVE,2 CELESA ME PULT,174.700 KM.CMIMI:11.900 EURO.FALEMINDERIT
INFO: 0684161077
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim