Toyota Corolla 1.4 Nafte // AUTOMAT //

Shitet nga: Toyota 15 Gush 16:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 19 780 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 400 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Toyota
Modeli: Corolla
🚘👉 SHITET - Toyota Corolla 1.4 Nafte. Viti fund 2005 . Kambio Automat . Me 167.000 km origjinale. E sapoardhur. Klima, abs, airbeg, srs, cd/radio/mp3, tel , Navi te vogel, xhama elektrik, goma 90%(michelin) .👌Makina disponon celes me pult . Ne gjendje shum te mir nuk ka nevoj per asgje. Teper ekonomike dhe komode.
TEL: 0685008699
CMIMI: 4400 EURO
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim