Toyota Camry 2015 Okazion

Shitet nga: Mefail Allaraj 02 Korr 21:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

11 200 EUR

Viti: 2015
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Toyota
Modeli: Camry
-> Toyota Camry 2.5 SE benzin + Gaz
-> Vit Prodhimi: Dhjetor,2014
-> 150’000 km
-> Impjanti i montuar LandiRenzo 2 vjet Garanci
->Full Option,Ne gjendje te Shkelqyer,e pershtatur per cdo lloj terreni
-> Sapo e Importuar nga Amerika
-> sendilje lekur dhe cop , e pajisur me kamera,bluetooth ,navi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim