OKAZION OKAZION

Shitet nga: Toni 05 Jan 14:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 33 720 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

7 500 EUR

Viti: 2008
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Karburanti: Hibrid
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Toyota
Modeli: Camry
Nuk do tju shkoj rruga kot se vini e shikoni.
Makina eshte e parkuar dhe nuk ka table shitet prandaj qe duhet te me beni tel.... per ta pare. Nuk do te cgenjeheni
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim