Okazion:Toyota auris 1.4 nafte me dogan viti 2008

Shitet nga: Okazion:Toyota auris 1.4 nafte me dogan viti 2008 Sot 12:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2008
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Toyota
Modeli: Auris
Shitet okazion: Toyota Auris 1.4 nafte esa po ardhur me dogane te paguar shum e mbajtur dhe shum ekonomike gomat 80% dritat X-SENO komand bordi ne timon klima-kondicioner sistem ANTI RRESHKITJE mbyllje qendrore me pult, shum e paster si nga brenda dhe nga jasht nga ana estetike xhinerike dhe motorike esht shum e mbajtur,, makina ka pasur vetem nje pronar , te gjitha sherbimet te kryera ne kohen e duhur me liber sherbimi per me shum informacion kontaktoni Cel..0699751522
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim