Tata Xenon 2.2 Nafte

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: erlis mati 26 Dhj 13:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 24 730 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 500 EUR

Viti: 2014
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Tata
Modeli: Xenon
Tata Xenon 2.2 nafte me 51.000 km, 4x4, kondicioner, Xhama elektrik etj. Makine eshte ne gjendej te mire dhe i ka te gjitha sherbimet e bera. Jepet dhe me keste
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim