SUZUKI LIANA 1.6 BENZIN AUTOMAT 4X4 2006

Shitet nga: Mandi Sot 13:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 15 290 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 400 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Suzuki
Modeli: Liana
SUZUKI LIANA 1.6 BENZIN,KAMBJO AUTOMATIKE,VITI 2006,4X4(me dy diferenciale),KLIMATRONIK,SERDILJE ME NGROHJE,KOMANDA NE TIMON,PILOT AUTOMATIK,XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE,MBYLLJE QENDRORE ME PULT,E SAPO ARDHUR NGA ZVICRA,ME DOGANE TE PAGUAR
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim