Smart Panorama Automatike Kondicioner 2009

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: Auto Zvicra Sot 19:51 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Blej këtë makinë për 17 540 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 900 EUR

Viti: 2009
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Smart
Modeli: ForTwo
Ne gjendje shume te mire teknike dhe vizuale, e sapoardhur nga Zvicra me dogane te paguar. motor benzine 1.0 automat me te gjitha opsionet. Kolaoduar ne Zvicer me liber shërbimi.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim