Seat Altea XL

Shitet nga: Beti 12 Gush 14:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 27 880 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

6 200 EUR

Viti: 2011
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seat
Modeli: Altea
Seat Altea XL
Motori 1.6 nafte
Kambio Automatike
Kilometrat 105000
Sensor parkimi
Radio,cd,usb+sistem audio
Disqe Alumini
I blere me 0 km tek Porsche Albania Dhe te gjitha sherbimet I jan bere tek Porche Albania
Per me shum info kontaktoni ne nr 0692096444
6200 euro i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim