Seat altea 2.0 nate automat

Shitet nga: Klajdi 11 Gush 18:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 18 880 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 200 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seat
Modeli: Altea
Seat altea 2.0 nafte automat di te kuqe viti 2007 full opsion e sapo ardhur me dogan te paguar xhama te zi origjinal cmimi 4500€ i diskutueshem ka dhe mundesi ndrrimi ka dhe mundesi blerje me keste
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim