Renault Clio 1.4 16v

Shitet nga: clio Sot 11:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 8 090 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 800 EUR   2 100 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Clio
Renault clio benzin/gaz motorr 1.4, 16 valvula
impianti i gazit i montuar te Eltoni fushkruje para 1 muaji me 2 vjet garanci,dhe taksa e impjantit e paguar. Sapo jan nderruar gomat,kiti i rripit i motorrit dhe pompes se ujit,bobinat e kandeleve,gazi i kondicionerit dhe vaj filtra. Super ekonomike 300lek/100km.Nuk ka nevoje per asnje sherbim,e gacme per cfaredolloj prove.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim