Peugeot 308 cc, Viti 2010, 1.6

Shitet nga: Xhovan Gjini 21 Gush 14:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 36 420 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

8 100 EUR   9 000 EUR

Viti: 2010
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 308
Peugeot 308 CC
Viti 2010
Ngjyra e Bardhe
Motorri 1.6 Benzine
Kilometra 95.000
Goma te reja
Sherbimet e sapo kryera ( filtra dhe vaj motorri, filtra ajri, ferrota tambure)
Letrat e paguara deri ne Korrik 2019
Cmimi 9.000€
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim