Opel Zafirai 1.9 naft 2007 automat ndrrohet🔴🔵

Shitet nga: Leo Sot 09:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2006
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Zafira
Opel zafira 1.9 naft viti 2007 kamje automat 6+1 vendsh.E sapo ardhur nga Gjermania me dogan te paguar. Ne gjendje super si brenda dhe jashta Cel.0683963448.dhe ndrrohet me Posh Cayenn ;4500€
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim