Opel

Shitet nga: Eri 21 Sht 00:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 10 790 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 400 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Corsa
Opel corsa 1.2 benzin gaz shum ekonomike(400 km me 2000 lek).me letra te rregulta deri ne korrik 2018,ne gjendje shum te mir pune dhe e gatshme per cdo prove,
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim