Opel Antara 4x4 Nafte 2.0 me dogane te paguar !

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: Auto Zvicra Dje 20:46 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Blej këtë makinë për 32 370 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

7 200 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Antara
Ne gjendje shume te mire teknike dhe vizuale, me liber sherbimesh kilometra 180.000. Prodhuar ne dhjetor 2006 dale ne qarkullim qershor 2007. Kondicioner , Sensor parkimi, komanda ne timon, sendilje me ngrohje, pilot automat
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim