SHITET NISSAN X-TRAIL 2005 ,TIMON ANGLEZ , 3000 €

Shitet nga: enver 21 Sht 21:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 13 490 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 000 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Nissan
Modeli: X-Trail
☆☆☆ OKAZION VETEM PER 1 JAVE ☆☆☆
●●●NISSAN X-TRAIL SPORT , ME TIMON ANGLEZ , VITI I PRODHIMIT 2005 , 3000 € I PADISKUTUESHEM ●●●

●●●VETEM TELEFONATA SERIOZE : 068 55 89 726 ●●●

DETAJE TE MAKINES :
-MOTORR 2.2 NAFTE
-VITI I PRODHIMIT 2005
-MAKINA ESHTE BLERE ME VETEM 20.000 MILJE
-MAKINA DISPONON 160.000 MILJE
-E PERDORUR NGA VETEM 1 PRONAR NE SHQIPERI
-SERVISE DHE SHERBIME TE KRYERA JASHTE SHQIPERISE ( LEHTESISHT TE VERIFIKUESHEM NGA LIBRI I SHERBIMEVE )
-TAVAN PANORAMIK
-KONDICIONER
-4X4
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim